Web Tasarım Yaptırmak İstiyorum

akhisar web tasarım , akhisar web sitesi yaptır , akhisar bilişim , akhisar web tasarımı

Web sitesi yaptırmak istiyorum fakar nereden başlayacağımı bilmiyorum fiyatlarınız ne kadar web tasarım yaptırmak ve web tasarımının önemi nedir  Google ve diğer arama motorlarında ilk sıraya çıkmak istiyorum , web tasarım yaptırmak istiyorum ve anahtar kelimeler ile  bir çok defa arama yapılıp ilk en üst sıraya çıkmak istiyorum dediğnizi duyar gibiyim . Çıkan onlarca sonuç içerisinden web tasarım firmaları’nın siteleri ziyaret ederler. Ancak çoğu zaman doğru site yi bulamazlar yaptıracak olan web tasarım hizmetini profesyonel olarak kurumsal ve kişisel web tasarım hizmeti veren firmaların çoğu hazır yazılım kullanmakta biz ekip olarak geliştirilmiş kod ve analizler ile çalışarak sizi google ve diğer arama motorlarında ilk sıraya çıkarmayı hedefliyoruz kişi ve kişiler/firmalar aradığı web tasarım hizmetini bulamazlar. Çünkü her web tasarım firması en iyi, en ucuz kendisinin olduğunu söyler. Bu çoğu zaman içerisinden çıkılamaz bir hal alır.

Bu makalemizde sizlere bir web tasarım firması ile çalışmaya başlamadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda çeşitli bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler doğrultusunda hareket ettiğinizde size en uygun web tasarım firmasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum Ama Bölgem’de Web Tasarımcı Bulamıyorum!

Hizmet sektörü başta olmak üzere her tüketici beraber çalışacağı firmanın yanı başında olmasını ister. Çünkü yanı başındaki firma güvenilirdir. İstenildiği zaman firmanın yanına gidebilir, çayı kahvesi içilir. Bir sorun yaşadığında direk firma ile yüz yüze görüşülebilir. Ancak genelde web tasarım firmalarının ofisleri belirli yerlerde olduğu için yakınlarda bulmak mümkün değildir.

Aslında bakarsanız hizmet alacağınız firmanın yanınız da olmasının size sunmuş olduğu pek avantaj yoktur. Hatta dezavantajı var denilebilir. Örnek vermek gerekirse, web sitesi yapan firmalar’ın ayakta durabilmesi için belirli sayılarda iş alması gerekir. Belirli ilçelerdeki web tasarım firmaları istedikleri sayıda iş alımına ulaşırken, belki sizin yanı başınızdaki firma çok az sayıda iş alıyordur. Bu nedenle 3-5 ay sonra kapatabilir. Kendimizden örnek verelim. Bizim ofisimiz izmir bayraklı folkart towers’da di. izmir bir çok ilçeye (bayraklı, bornova, alsancak , konak v.s.) yakın olduğu için bayraklı da ki web tasarım firmaları daha fazla oranda iş alır. Biz akhisar web tasarım olarak 16 Yıl’dan fazladır akhisar’da web tasarım hizmeti veriyoruz. ve türiyenin doğusundan batısına kuzeyinden güneyine tüm türkiye ye hızlı çözüm ve destek hizmetleri ile destek ve hizmet vermekteyiz.

Uygun Fiyata Web Sitesi Yaptırmak istiyorum

Bir çok sektörde olduğu gibi web sitesi sektöründe de fiyatlar farklılık gösterir. Üstelik aynı tasarımı, aynı özelliklere sahip web sitelerinin araların da bile dudak uçuklatacak kadar fiyat farkları görülebilir. Her firma uygun fiyata web tasarım yaptırmak ister. Ancak kimi zaman uygun fiyatlara yapılan web sitelerini adeta çöp site olarak nitelendirmek yanlış olmaz. Peki uygun fiyatlara web sitesi yaptırmak istiyorumdiyen bir firma hizmet alacağı firmayı nasıl seçmelisiniz?

Her web tasarım firmasının yüzlerce referansı olması şart değil. Önemli olan doğru yolda ilerlemek. Daha işin başında firma sizi aldatmaya çalışıyor ise o firmadan uzak durmak gerekir.

Referanslardaki Sitelerin Hızını Test Edin!
Referanslarda bulunan siteleri açtıktan sonra sitedeki sayfalar arasında dolaşın. Sitenin hızını test edin. Eğer sayfa yükleme hızları çok yavaş ise sizin siteniz de yavaş çalışacaktır. Çünkü web tasarım firmaları tüm siteleri aynı sunucuda barındırır.